Yacco - oleje rekordów świata

Moderator: poziom1989

Millers&YaccoWawa
Partner forum
Samochód: -

Yacco - oleje rekordów świata

Post autor: Millers&YaccoWawa » 22 mar 2019, 15:17

Cześć,
przedstawiam się Wam jako dystrybutor produktów Yacco w woj. Mazowieckim. Zdecydowałem się mieć w ofercie tę markę bazując na opiniach, jakie można znaleźć na zagranicznych stronach. Yacco przedstawia się jako marka uczestnicząca w wielu rekordach świata. W tym roku kończą 100 lat, a ja oferuję ich produkty od 2018 roku. Rynek przyjmuje je z entuzjazmem oraz pozytywnie się o nich wypowiada. Poniżej będzie fajny opis ze strony marki, a ja ze swojej strony dodam, że magazyn jest już dobrze zaopatrzony i jesteśmy w stanie obsłużyć większość zapytań.
Zapraszam do zamówień. Specjalna oferta dla oil-club to rabat -5% na wszystkie produkty Yacco.
Jako punkt hurtowy nie prowadzimy sklepu internetowego, dlatego pytania, zamówienia proszę kierować w prywatnej wiadomości lub pod email biuro@racing-oils.pl oraz pod nr naszego handlowca 600 708 828
https://yacco.pl/content/11-dobierz-olej dobór oleju
https://yacco.pl na stronie głównej importera pełna lista produktów

"YACCO to legendarny, najstarszy francuski producent środków smarnych. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, natomiast nowoczesne laboratorium oraz fabryka, w Normandii. Jest to jedyne na świecie miejsce produkcji naszych olejów.

Produkty charakteryzuje niespotykana, bezkompromisowa jakość, oraz szybkość reakcji na potrzeby rynku. Mamy niemal wszystkie aprobaty czołowych producentów samochodów. Gama obejmuje motoryzację: samochody osobowe, ciężarowe, motorsport, klasyki, motocykle, quady, a także oleje dla lotnictwa, morskie, a nawet kosmetyki samochodowe i motocyklowe, aerozole, smary, dodatki do paliw, produkty dla przemysłu.

Sieć sprzedaży opiera się wyłącznie o profesjonalnych dealerów. Od lat jesteśmy obecni w sporcie motorowym najwyższym światowym poziomie. Wystawiamy się na największych targach na świecie."
https://youtu.be/ISUwkeHHK48
Obrazek
Michu
Użytkownik
Samochód: -BMW e90

Re: Yacco - oleje rekordów świata

Post autor: Michu » 29 mar 2019, 12:08

A czym jesteści w stanie przekonać potencjalnych klientów? Pytam poważnie. Patrząc na parametry niby oleje oparte o bazy PAO i estrowe a temperautry krzepnięcia i zapłonu są na poziomie olejów HC (ewentualnie HC+ domieszka PAO) Parametr, który wygląda na ok to Viscosity Index a reszta to taka zwyczajna. Nie ukrywam, że chętnie zobaczyłbym testy laboratoryjne np w Polarisie. Jest to w planach jako, że jesteście partnerem forum?

Cena jest też trochę wyższa niż średnia półka, więc ludzie będą oczekiwać ponad przeciętnej jakości. A to, ze olej jest pierwszym francuskim olejem nie mówi o jakości. Tak samo jak nie mówi o jakości, że jesteście w swiecie sportu. I nie jest to zgryzliwa wypowiedź, po prostu chciałbym dowiedzieć się czegoś wiecej na temat tej marki :)
Awatar użytkownika
Plywak
Ojciec założyciel
Samochód: Renault Megane 3 RS 310KM+

Post autor: Plywak » 29 mar 2019, 14:38

Tak testy sa w planach i mam nadzieję, ze się pojawią szybciej niż innych partnerow na które czekalismy 3 miesiące i w sumie nie otrzymaliśmy kompletnej analizy wraz z pierwiastkami :) Co do temperatur płynięcia yo o ile pamietam pao estrowy redline tez nie powala temperaturami za to resztę parametrów ma super.
Jeśli ktoś chciałby wesprzeć forum w rozwoju działu z analizami serdecznie zapraszamy do zbiórki - viewtopic.php?f=56&t=174
Awatar użytkownika
poziom1989
Ojciec założyciel
Samochód: Mitsubishi Colt Czt 220 PS

Post autor: poziom1989 » 29 mar 2019, 15:33

Dokładnie, zależy jaki jest priorytet. Dobrym przykładem jest Redline, ta mieszanina olejów bazowych oraz pakietu dodatków ma za zadanie ochronę w wysokich temperaturach itp. nie ma bić rekordów pod kątem płyniecia w niskich temperaturach czy długości interwałów, nie bez przyczyny te oleje nie posiadają oficjalnych aprobat.

Również na podstawie analizy nie jesteśmy w stanie wszystkiego zweryfikować, gdyż po prostu bez znajomości receptury nie jest wszystko widoczne.
Silnik smaruje Meguin Super Leichtlauf 5W-40.
Millers&YaccoWawa
Partner forum

Post autor: Millers&YaccoWawa » 29 mar 2019, 18:04

Cześć Michu ! Dzięki za pytania. Na pewno analiza będzie i niezależnie od wyników poprosimy o przedstawienie jej publicznie, bo po to jesteśmy na tym forum.
To, że jest pierwszym (100 lat na rynku) francuskim olejem świadczy o stabilności marki i jej produktach - mam nadzieję, że w najbliższym czasie będzie okazja, żeby to zobaczyć. To, że jesteśmy ze świata sportu bardzo dużo świadczy o jakości niezależnie od wyników na papierze. Teamy, inżynierowie oraz inni specjaliści bardzo często robią inspekcje silników, skrzyń biegów - nawet kilka razy w sezonie. Jeśli niezmiennie wybierają nasze produkty nie mając zastrzeżeń, to właśnie świadczy o jakości. Nie tylko o jakości oleju, ale i firmy, która ten olej dostarcza.
Nie odebrałem tej wypowiedzi jako zgryźliwej :) Yacco na polskim rynku jest bardzo krótko i bez bogatego potwierdzenia z "naszego podwórka" można mieć wątpliwości.
W tym sezonie będziemy utrzymywać ścisły kontakt z teamami, które smarują swoje samochody i motocykle olejami Yacco. Myślę, że będzie nas widać i słychać.
Awatar użytkownika
jerseyAdmin
Administrator
Samochód: Kia Ceed IIIgen. 1.4 T-GDI

Post autor: jerseyAdmin » 29 mar 2019, 22:10

Z tego co widziałem w ofercie jest 0W-30 A5 więc albo to będzie mój następny olej, albo kolejny więc i analiza będzie i świeżego i po 7500 km w Kijance :D Chyba cyrków z tego nie będzie ;)
Silnik smaruje: Yacco Lube J 5W-30 C2
Awatar użytkownika
Zielony34
Użytkownik
Samochód: Renault Laguna II PH II 2.0 F4R 714 135KM + LPG Zenit Blue Box rev.4

Post autor: Zielony34 » 29 kwie 2019, 17:52

Podzielicie się informacją, jakiego Noacka ma FR? 5W40? :D

Wyszukiwarka mi go nie poleciła, chociaż mam Lagunę. Ciekawe czemu?
Faster
Użytkownik

Post autor: Faster » 16 maja 2019, 20:25

Yacco Galaxy 5w40 wyglada calkiem ciekawie tylko dlaczego zrobili taki olej z mid saps?
Jachu
Użytkownik
Samochód: Fiat Stilo 1.9 JTD 115KM

Post autor: Jachu » 17 maja 2019, 11:15

Mówisz o tym oleju? https://yacco.pl/galaxie-competition/33 ... -5w40.html
Jeśli tak to nie masz racji, olej spełnia normę ACEA A3/B3, więc to jeden z dowodów na to, że to full SAPS.

Natomiast ten konkretny produkt - https://yacco.pl/vx-premium/37-yacco-vx-1000-fap.html
to już jest mid SAPS.

Pozdrawiam.
Faster
Użytkownik

Post autor: Faster » 18 maja 2019, 12:14

A TBN 8 nie oznacza nie pelnego SAPSa?
ODPOWIEDZ